ČeskáSvětla.cz

Kulatá zapuštěná bodová ocel sklopná s plnicím kroužkem – Edu

Tento velmi oblíbený výrobek Kulatá zapuštěná bodová ocel sklopná s plnicím kroužkem - Edu od dodavatele s dobrým jménem QAZQA pořídíte tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 369 Kč.
EAN: 8718881041846
Kulatá zapuštěná bodová ocel sklopná s
Ověřit dostupnost
Značka: QAZQA
369

Toto zapuštěné místo Edu je nadčasové a hodí se do každého interiéru! Pro každého, kdo má ve stropě větší otvor než většina současných zapuštěných reflektorů, jsme zkombinovali tyto výplňové kroužky z nerezové oceli s běžně používaným ocelovým zapuštěným bodem.
Má průměr 13 cm. Průměr instalace je 7 cm a hloubka instalace je 9 cm. Toto zapuštěné místo je vyrobeno z hliníku v ocelové barvě a má luxusní kvalitativní vzhled. Zapuštěné místo má kování GU10. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je to, že je sklopné: takže osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Edu je stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Dodává se s upínacími pružinami! Jednoduché, ale ve vašem stropu tak stylové, tento Edu s výplňovým kroužkem.